Kitl Syrob Černý Rybíz s dužninou—500 ml

Kitl Syrob Černý Rybíz je sirup pro přípravu domácích limonád. Obsahuje vysoký podíl ovocné složky, 100ml sirupu je vyrobeno ze 104 ml ovocné šťávy a dužniny. Syrob je zpracován za studena, díky tomu má skvělou chuť a mnoho zdraví prospěšných látek.

Cena vč. DPH
113 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 3647055 | Zbozi: 18127149

Popis produktu

Kitl Syrob Černý Rybíz je sirup pro přípravu domácích limonád. Obsahuje vysoký podil ovocné složky, 100ml sirupu je vyrobeno ze 104 ml ovocné šťávy a dužniny. Syrob je zpracován za studena, díky tomu má skvělou chuť a mnoho zdraví prospěšných látek.

Užití

Užívá se na osvěžení, na žízeň nebo na chuť. Domácí limonádu vykouzlíte smícháním se sodou a dozdobením melounem nakrájeným na kostky. Rybízový sirup smíchejte se smetanou a dejte zmrazit, výsledkem je lahodná rybízová zmrzlina.

Dávkování

Lze ředit kvalitní vodou v poměru 1:10, pro horké nápoje v poměru 1:8.

Fakta

Skladujte v chladu a temnu. Ovocné výtažky sedimentují, případný zákal není na závadu a podtrhuje přírodní charakter produktu. Před upotřebením protřepejte. Po otevření uchovejte v chladničce a spotřebujte do 30 dní. Baleno v ochranné atmosféře.

Složení

Cukr, šťáva z černého rybízu (97%) z koncentrátu, dužnina z černého rybízu (7%), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný, aroma.
Údaje o firmě
Kitl s.r.o. je výrobce sirupů, medovin a medicinálních vín z Jablonce n.N. Držitel řady ocenění, např. 3. místo v soutěži Firma roku ČR 2013. Navazuje na tradici tajemného doktora Kittela (1704-1783), pověstného lékaře z pomezí Jizerských hor a Krkonoš, provozuje Kittelovo muzeum.

Příbalový léták