Jamieson Koenzym Q10 60 mg—60+20 tablet

Koenzym Q10 z přírodních zdrojů získaný fermentací kvasinek je identický s koenzymem Q10 produkovaným v organizmu.

Cena vč. DPH
457 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 3010882 | Zbozi: 18117603

Popis produktu

Koenzym (©10 z přírodních zdrojů získaný fermentací kvasinek je identický s koenzymem 10 produkovaným v organizmu.

Užití

Koenzym (10 z přírodních zdrojů získaný fermentací kvasinek je identický s koenzymem 10 produkovaným v organizmu.

Dávkování

Dospělí: 1 kapsle denně s jídlem

Fakta

Jamieson je zárukou kvality, čistoty a účinnosti. Již od roku 1922 společnost Jamieson
Laboratories získává uznání za inovaci a kvalitu vyráběných přírodních vitamínů a výživových doplňků. Díky použití vysoce kvalitních technologií a kontrolních testů nejčistší a nejefektivnější výrobu přírodních výživových doplňků.

Poznámka

Společnost Jamieson se zaobírá výrobou vitamínů a výživových doplňků už od roku 1922. Výsledkem její dlouho roční systematické práce je více než 220 výživových doplňků. Při jejich výrobě používá ty nejkvalitnější ověřené suroviny od celosvětové sítě dodavatelů přírodních surovin z nejčistějších zdrojů naší planety. Výrobní protokol 360
Pure - 360 patentovaných výrobních postupů a testů kvality na každém stupni, je zárukou kvality a čistoty výživových doplňků; malé výrobní šarže zabezpečují jejich maximální čerstvost.
Firma Jamieson Laboratories věří, že jen získávání surovin z čistých a ověřených přírodních zdrojů, je ta správná volba pro zachování kvality přírodních vitamínů a doplňků výživy. Krédem firmy je, co je dobré pro vás, mělo by být dobré pro celou planetu. Každý z oblíbených produktů firmy Jamieson se vyrábí z čistých kvalitních přírodních surovin od celosvětové sítě dodavatelů. Maximální aktivita a biologická dostupnost účinných látek zabezpečuje 360 patentovaných výrobních postupů a testů kvality.

Složení

Koenzym A10 (ubichinon) 60 mg

Příbalový léták