Inkontinenční vložky TENA Lady Super—30ks

Zdravotnický prostředek

Inkontinenční vložky TENA Lady Super jsou určeny pro středně velký únik moči. Vložky nabízí větší pokrytí těla, pokud potřebujete větší jistotu. Díky nim se budete cítit celý den svěže.

Cena vč. DPH
258 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 7322540039290 | Zbozi: 18101971

Popis produktu

Inkontinenční vložky TENA Lady Super jsou určeny pro středně velký únik moči. Vložky nabízí větší pokrytí těla, pokud potřebujete větší jistotu. Díky nim se budete cítit celý den svěže.

Užití

TENA Lady Super nabízí vysokou ochranu, pohodlí a diskrétnost. Vložky TENA Lady jsou anatomicky tvarované a navržené tak, abyste se cítila dobře a mohla se soustředit na zábavnější stránky života. Vložky TENA Lady jsou vyrobeny z měkkého, prodyšného materiálu, který umožňuje cirkulaci vzduchu, předchází vzniku vlhkosti a podporuje zdraví pokožky. S pomůckou TENA Lady se budete cítit svěží.

Fakta

SCA, společnost stojící za značkou TENA, byla založena ve Svédsku Ivarem Kreugerem v roce 1929 a je jednou z největších papírenských a obalových společností. SCA má 35 000 zaměstnanců pracujících ve více než čtyřiceti zemích. Hrubý obrat roku 2000 činil 5 bilionů liber. Mimo výrobků určených pro hygienu se SCA také zabývá lesními produkty — dřevem, papírem, buničinou — a obaly.
Kořeny společnosti SCA se v pravém slova smyslu nacházejí ve švédských lesích v sedmnáctém století. Tam využila lesní společnost hojnost stromů a rozvoj vodních pil, aby těžila dostatek dřeva a dopravovala je po řekách k tehdejším papírnám. Budoucí využití vodní energie přispělo velkou měrou k nárůstu tohoto průmyslu a v roce 1929 byla založena holdingová společnost, Svenska Cellulosa Aktiebolaget, vytvořená z deseti hlavních lesních společností.
Příchod řetězových pil v roce 1960 usnadnil výrobu, i když v průběhu šedesátých let bylo od manuální činnosti upuštěno. Současně počala společnost SCA budovat a vlastnit papírny ve Skandinávii, Francii, Spanělsku a Německu. V sedmdesátých letech se společnost SCA přesunula do sektoru hygienických výrobků a nyní je vedoucím výrobcem hygienických výrobků z buničiny a papíru.
V devadesátých letech se prohloubila expanze a sjednocování společnosti, společně s podnikáním a akvizicemi ve střední a východní Evropě, Asii a Americe.
Dnes je SCA hlavním výrobcem absorpčních hygienických pomůcek, vlnitých balení a grafických papírů. Zhruba polovina našich materiálových potřeb je dodávána z produkce švédských lesů. Za péči o ně jsme v nedávné době obdrželi certifikát od Forestry
Stewardship Council.

Poznámka

Typy inkontinence
Některé z následujících klasifikací značí, že s inkontinencí je možno se setkat v mnoha různých druzích, v závislosti na jejich fyzikálním původu. Nicméně je třeba inkontinenci považovat vždy za symptom nemoci nebo neschopnosti, nikoliv však za nemoc samu.
Stresová inkontinence
Inkontinence ze stresu se objevuje tehdy, kdy tlak močového měchýře překročí maximum tlaku moči při chybějící (nedostatečné) činnosti svěracího svalu. Tento stav může být způsoben jedním z následujících tří vzájemně souvisejících faktorů:
Prvý je ztráta podpory urethra a krčku močového měchýře, způsobující hypermobilitu těchto struktur vedoucí ke stresové inkontinenci, protože krček měchýře je fyzicky stlačován.
Druhým faktorem, je vnitřní, vlastní slabost sphinsteru, která může vést k stresové inkonontinenci zaviněné selháním sphinsteru a to i přes to, že tento je řádně podepřen.
Třetím faktorem je neurologické poškození dna pelvis (pánve), močového měchýře a močovodu. Toto poškození může být v přímé souvislosti s výše citovanými dvěma faktory.
Urgentní inkontinence
Urgentní inkontinence (nadměrně aktivní močový měchýř, nestabilita svěrače) se vyskytuje v případech, kdy měchýř evidentně kontrahuje (stahuje se) buď spontánně, nebo následně, kdy pacient se snaží zabránit vyměšování moče.
Ve většině případů urgentní inkontinence se nenaleznou důvodné příčiny a proto je často užíván termín „idiopathix detrusor instability“. Slabé ovládání močového měchýře (jako v případě dítěte) může být příčinou nestability svěracího svalu v životě muže nebo ženy s celoživotním symptomem, nebo nesprávně zvládnutých návyků vyprazdňování, které se mohou objevit v pozdějším věku.
Benigní prostatická hyperplasie (BPH)
Benigní prostatická hyperplasie (BPH) je běžnou podmínkou, postihující až jednu třetinu mužů ve věku nad 50 let, a její výskyt roste s každou přibývající dekádou.
Fekální inkontinence
Fekální inkontinence je nedobrovolné nebo nevhodné/nepatřičné vylučování stolice.
Údaje o firmě
Wwww.tenacz.cz

Příbalový léták