Inkontinenční vložky TENA Lady Slim Mini—20ks + 10ks zdarma

Zdravotnický prostředek

Inkontinenční vložky TENA Lady Slim Mini jsou jemné, speciálně navržené vložky jsou určené pro lehký únik moči. Absorbují mnohem více než běžné menstruační vložky. Vysoce absorpční zóna je zárukou rychlé a diskrétní ochrany.

Cena vč. DPH
122 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3485233 | Zbozi: 18125337

Popis produktu

Inkontinenční vložky TENA Lady Slim Mini jsou jemné, speciálně navržené vložky jsou určené pro lehký únik moči. Absorbují mnohem více než běžné menstruační vložky.
Vysoce absorpční zóna je zárukou rychlé a diskrétní ochrany.

Užití

Absorpční inkontinenční vložky pro ženy při lehkém úniku moči. Mají stejný tvar jako běžné dámské vložky, takže se dokonale přizpůsobí tvaru Vašeho těla. Unikátní systém kontroly zápachu Fresh Odour Control"“ zadržuje nežádoucí zápach moči až po dobu 8 hodin a zaručuje tak svěžest a diskrétnost. Svrchní vrstva AuickDry poskytuje rychlou absorpci moči, která je následně zadržena v jádru, takže vložka zůstává dokonale suchá.
Nový hedvábně jemný povrch Silky Softness pro větší komfort a příjemný pocit při nošení. Lepicí proužek udržuje vložku na svém místě. Systém Body Shape"“ - anatomicky tvarovaná vložka umožňuje výborné přizpůsobení tělu. Všechny materiály jsou pečlivě posuzovány a dermatologicky testovány.

Dávkování

Dle potřeby.

Fakta

Inkontinenční vložky TENA Lady Slim Mini jsou vhodné pro slabý únik moči. Jejich unikátní svrchní vrstva AuickDry během okamžiku pohlcuje moč a jádro Lock Away
Core"“ ji následně uzamkne. Vložky TENA Lady Slim Mini se s délkou 219 mm blíží běžným menstruačním vložkám, avšak jejich tloušťka činí pouhých 5 mm. Systém kontroly zápachu Fresh Odour Control"“ neutralizuje jakýkoliv zápach až po dobu 8 hodin. Nový povrch Silky Softness zajistí větší komfort a příjemný pocit při nošení.

Příbalový léták