Imunoglukan P4H krém—30g

Kosmetický přípravek na regeneraci, ochranu a udržování dobrého stavu kůže. Intenzivně hydratuje všechny typy pokožky. Péče o pokožku po: ozáření, popálení, poranění. Vhodný na suchou a atopickou kůži. Krém obsahuje účinnou složku Imunoglukan®.

Cena vč. DPH
265 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8588002084034 | Zbozi: 18121995

Popis produktu

Kosmetický přípravek na regeneraci, ochranu a udržování dobrého stavu kůže. Intenzivně hydratuje všechny typy pokožky. Péče o pokožku po: ozáření, popálení, poranění.
Vhodný na suchou a atopickou kůži. Krém obsahuje účinnou složku Imunoglukan©.

Užití

Imunoglukan P4H© krém má regenerační a hydratační účinky. Pomáhá udržovat pokožku v dobrém stavu po ozáření (úpal, radioterapie). Zároveň vytváří optimální podmínky pro hojení tím, že přímo v kůži zadržuje vodu. Krém je vhodný na regeneraci a obnovu poškozené kůže po popálení a poranění. Formulace krému je emulze typu olej ve vodě, která udržuje pokožku zdravou, vláčnou a hydratovanou, napomáhá její přirozené obnově.
Neobsahuje parabeny a je vhodný i na suchou a atopickou kůži (ekzém, dermatitida, alergie na slunce), kterou pomáhá udržovat v dobrém stavu. Svým mnohonásobným účinkem obnovuje celkovou integritu (celistvost) kůže u všech typů pokožky.

Dávkování

Na postižené místo naneste přiměřenou vrstvu krému 2 až 3 krát denně.

Fakta

Nepoužívejte přípravek v případě, že jste přecitlivělý nebo alergický na některou jeho složku. Krém se může bezpečně použít v průběhu těhotenství a kojení. Nedoporučuje se používat ho současně s kortikosteroidními přípravky v akutní fázi ekzému (vzplanutí).
Skladujte při teplotě od 5"C do 25"C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chráňte před přímým sluncem a mrazem. Pouze na vnější použití!

Složení

Ingredients — (INCI): © AOUA, © CAPRYLIC/CAPRIC © TRIGLYCERIDE, © GLYCERIN,
STEARETH-2, STEARETH-21, CERA
ALBA, CETEARYL ALCOHOL, STEARIC ACID, DIMETHICONE, BETAGLUCAN,
CARBOMER, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL
UNDECYLENATE, © CHLOROPHENESIN, © CETRIMONIUM © BROMIDE, © SODIUM
HYDROXIDE.

Příbalový léták