Genumedi - kolenní bandáž

Genumedi - kolenní bandáž

Zdravotnický prostředek

Genumedi extrawide je bezešvá kolenní bandáž s odnímatelnou čéškovou silikonovou pelotou pro pacienty s nadprůměrným obvodem stehna.

Cena vč. DPH
697 Kč
Dostupnost
skladem 6 ks


PDK: 3799625 | Zbozi: 18140394

Popis produktu

Genumedi extrawide je bezešvá kolenní bandáž s odnímatelnou čéškovou silikonovou pelotou pro pacienty s nadprůměrným obvodem stehna.

Užití

Genumedi extrawide je bezešvá kolenní bandáž s odnímatelnou silikonovou pelotou na čéšku. Masážní účinek dosažený kompresivní pleteninou a silikonovou vložkou zlepšuje krevní oběh a vede k rychlé redukci hematomů a edémů. Bandáž přispívá ke zlepšení propriocepce a stabilizuje koleno.
Hlavní znaky: verze v nadstandardní šířce, zejména pro pacienty s nadprůměrným obvodem stehna; antirolovací horní okraj; protiskluzový systém s tvarovaným silikonem ubíhajícím mediálně i laterálně; vysoce elastická, prodyšná a vlhkost odvádějící pletenina; speciálně pletené komfortní zóny odvádějí tlak z oblasti zákolenní jamky, bandáž tak na kůži netlačí ani se do ní nezařezává; maximální úleva od tlaku na čéšku díky speciálnímu vnitřnímu lemu pro silikonovou pelotu; verze ma míru, zejména pro pacienty s mimořádným obvodem stehna a lýtka; vylepšené benefity Clima Comfort, Clima Fresh a
Comfort Zone a medi compression; inovativní komfortní pletenina.

Dávkování

Dle potřeby.

Kontraindikace

Vedlejší účinky

upnutých pomůckách, např. bandážích, může individuálně docházet k lokálním otlakům nebo zúžení cév nebo nervů. Z tohoto důvodu byste se v následujících případech měli před použitím pomůcky poradit se svým ošetřujícím lékařem: Onemocnění nebo poranění kůže v oblasti použiti, zejména při zánětlivých příznacích (nadměrné zahřátí, otok nebo zarudnutí), Poruchy citlivosti a prokrvení dolních končetin a chodidel (např. při diabetu, křečových žilách), Poruchy odtoku lymfy — dále nejednoznačné otoky měkkých tkáni kolem oblasti použiti Kombinace s jinými produkty, např. kompresními punčochami, je předem nezbytné projednat s ošetřujícím lékařem.

Fakta

Vylepšené benefity Clima Comfort, Clima Fresh a Comfort Zone a medi compression.
Údaje o firmě www.medi-expert.cz

Příbalový léták