Eucerin DermoCappilair Šampon proti suchým lupům—250 ml

Eucerin DermoCapillaire šampon proti suchým lupům - bílé šupinky padající z pokožky a vlasů. Jemné složení minimalizuje riziko podráždění vlasové pokožky.

Cena vč. DPH
426 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 2750462 | Zbozi: 18105362

Popis produktu

Eucerin DermoCapillaire šampon proti suchým lupům - bílé šupinky padající z pokožky a vlasů. Jemné složení minimalizuje riziko podráždění vlasové pokožky.

Účinné látky

Climbazole + Piroctone olamine
Polidocanol

Užití

* Climbazol a piroctone olamine odstraňují lupy a předcházejí jejich další tvorbě. * Polidocanol zklidňuje pokožku hlavy již po první aplikaci a redukuje svědění. * Dodává vlasům zdravý lesk a pružnost.
Výsledek: Významné zlepšení stavu pokožky a obnova její optimální rovnováhy.
Klinické studie potvrzují účinnost a vynikající kožní snášenlivost u osob se suchou pokožkou hlavy.

Dávkování

Vmasírujte do mokrých vlasů a nechte chvíli působit. Důkladně opláchněte. Šampon je vhodný i pro každodenní použití.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Pokožka nás chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Efektivní ochranu pokožky zajišťují kožní enzymy. Jejich aktivita je však u citlivé pokožky snížena, což vede k jejímu dalšímu oslabení. Na negativní faktory pak citlivá pokožka reaguje svěděním a pálením, zvýšeným napětím nebo tvorbou načervenalých míst.
Eucerin©$ vyvinul formuli pH5 EnzymSchutz"“ (Enzymová ochrana), která aktivuje enzymy v horní vrstvě kůže, a tak stimuluje její přirozenou ochrannou funkci. Zachovává optimální míru hydratace v kožních buňkách, udržuje přirozené pH pokožky, a tím účinně podporuje její regeneraci.
Údaje o firmě
Wwww.eucerin.cz

Příbalový léták