Dehinel plus Flavour—2 tablety

Veterinární léčivý přípravek

DEHINEL PLUS FLAVOUR tablety pro psy jsou určeny k prevenci a k léčbě infekcí vyvolaných oblými a plochými červy u dospělých psů a štěňat od dvou týdnů stáří.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
skladem


PDK: 2759356 | Zbozi: 18114075

Popis produktu

DEHINEL PLUS FLAVOUR tablety pro psy jsou určeny k prevenci a k léčbě infekcí vyvolaných oblými a plochými červy u dospělých psů a štěňat od dvou týdnů stáří.

Účinné látky

Praziguantelum
Pyranteli embonas
Febantelum

Užití

Přípravek obsahuje anthelmintika účinná proti oblým a plochým červům. Přípravek obsahuje tři účinné látky: febantel, pyrantelembonát (pamoát) a praziguantel, částečně hydrogenovaný derivát pyrazinoisochinolinu, široce používaný jako anthelmintikum pro humánní i veterinární použití. Pyrantel působí jako cholinergický agonista. Jeho mechanismus působení spočívá ve stimulaci nikotinových cholinergních receptorů parazita způsobující spastickou paralýzu hlístic, což umožní jejich vyloučení z gastrointestinálního traktu.

Dávkování

Od dvou týdnů stáří každé tři měsíce. 1 tbl na 10kg živé hmotnosti. Tablety se mohou psovi podávat přímo nebo zamaskované v potravě. Omezení příjmu potravy nejsou nutná ani před podáním ani po podání přípravku

Kontraindikace

Nepodávejte současně s přípravky s obsahujícími piperazin. Nepřekračujte doporučenou dávku při léčbě březích fen. Nepodávejte zvířatům se známou hypersenzitivitou na léčivou látku nebo na kteroukoli pomocnou látku tohoto přípravku. Nepoužívat u psů mladších než 2 týdny a/nebo o hmotnosti menší než 2 kg.

Vedlejší příznaky

Ve vzácných případech se může u štěňat přechodně vyskytnout řídká stolice, průjem a/nebo zvracení.

Složení

Praziguantelum © 50mg, Pyranteli embonas 144mg, Febantelum 150mg.
Údaje o firmě
Krka je jednou z vedoucích generických farmaceutických společností v Evropě. Její vysoce kvalitní, účinné a bezpečné přípravky pokrývají většinu terapeutických oblastí a
Krka ve svém sektoru úspěšně konkuruje jiným společnostem. Po půl století úspěšně realizujeme své strategické cíle a tím plníme svou misi a svou vizi.
Jádrem našeho obchodu jsou léčiva a chemikálie. Ve společnosti Krka se hlavně zaměřujeme na vývoj svých vlastních vysoce kvalitních generických léků s přidanou hodnotou, se kterými obchodujeme pod svými vlastními obchodními značkami. Jádro našich přípravků tvoří přípravky pro humánní použití a zahrnuje léčiva na lékařský předpis, přípravky pro samoléčbu prodávané volně bez lékařského předpisu a kosmetické přípravky. Také vyrábíme a uvádíme na trh veterinární léčivé přípravky.
Wwww.krka.biz/cz

Příbalový léták