Curaprox PCA 223 tablety na indikaci plaku—12 ks

Curaprox PCA 223 tablety na indikaci plaku—12 ks

Žvýkací tablety pro zvýraznění neodstraněného zubního plaku. Snáze tak zjistíte oblasti vynechané při denní ústní hygieně. Plaque-Search zvýrazňuje starý zubní povlak modře a nový červeně. Tablety jsou jednotlivě balené pro ideální domácí použití (12ks).

Cena vč. DPH
84 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2562016 | Zbozi: 18106347

Popis produktu

Zvýkací tablety pro zvýraznění neodstraněného zubního plaku. Snáze tak zjistíte oblasti vynechané při denní ústní hygieně. Plague-Search zvýrazňuje starý zubní povlak modře a nový červeně. Tablety jsou jednotlivě balené pro ideální domácí použití (12ks).

Užití

Používá se pro zviditelnění zubního plaku v ústech.

Dávkování

Barvicí tabletu žvýkejte cca 30 sekund v ústech. Tableta zabarví starý, strukturovaný plak modře a nově vytvořený plak červeně. Díky zabarvení poznáte, které oblasti je třeba dočistit.

Fakta

Zviditelnění plaku pomáhá při sebekontrole a motivaci. Právě z tohoto důvodu nabízí společnost CURAPROX klientům nástroj sloužící k transparentní kontrole správnosti čištění zubů.
Údaje o firmě
Curaden Czech, s.r.o. je zástupcem značek CURAPROX a CURASEPT pro český trh, na kterém zajišťuje prodej produktů a podporu značky. Základní filosofií společnosti je fakt, že čisté zuby se nekazí.

Příbalový léták