Curaprox PCA 223 tablety na indikaci plaku—12 ks

Žvýkací tablety pro zvýraznění neodstraněného zubního plaku. Snáze tak zjistíte oblasti vynechané při denní ústní hygieně. Plaque-Search zvýrazňuje starý zubní povlak modře a nový červeně. Tablety jsou jednotlivě balené pro ideální domácí použití (12ks).

Cena vč. DPH
119 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2562016 | Zbozi: 18106347

Popis produktu

Zvýkací tablety pro zvýraznění neodstraněného zubního plaku. Snáze tak zjistíte oblasti vynechané při denní ústní hygieně. Plague-Search zvýrazňuje starý zubní povlak modře a nový červeně. Tablety jsou jednotlivě balené pro ideální domácí použití (12ks).

Užití

Používá se pro zviditelnění zubního plaku v ústech.

Dávkování

Barvicí tabletu žvýkejte cca 30 sekund v ústech. Tableta zabarví starý, strukturovaný plak modře a nově vytvořený plak červeně. Díky zabarvení poznáte, které oblasti je třeba dočistit.

Fakta

Zviditelnění plaku pomáhá při sebekontrole a motivaci. Právě z tohoto důvodu nabízí společnost CURAPROX klientům nástroj sloužící k transparentní kontrole správnosti čištění zubů.
Údaje o firmě
Curaden Czech, s.r.o. je zástupcem značek CURAPROX a CURASEPT pro český trh, na kterém zajišťuje prodej produktů a podporu značky. Základní filosofií společnosti je fakt, že čisté zuby se nekazí.

Příbalový léták