Corsodyl Ústní voda 0.1%—200 ml

Ústní voda napomáhá odstranění zubního plaku, jenž je hlavní příčinou vzniku zubního kazu, zánětu dásní a paradentozy.

Cena vč. DPH
139 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8590335000223 | Zbozi: 18100507

Popis produktu

Ústní voda napomáhá odstranění zubního plaku, jenž je hlavní příčinou vzniku zubního kazu, zánětu dásní a paradentozy.

Užití

Přípravek je určen k: - inhibici tvorby zubního plaku; - k prevenci a léčbě gingivitidy; - k udržování ústní hygieny, zejména v situacích, kdy není možné důkladné čištění zubů kartáčkem (např. po chirurgických výkonech v ústní dutině, u tělesně a duševně postižených pacientů, pacientů v terminálních stavech a u imunokompromitovaných pacientů); - po chirurgických zákrocích na periodontu k podpoře hojení dásní; - při protetické stomatitidě; - jako doplněk fluoridových přípravků při prevenci zubního kazu u vysoce rizikových pacientů.

Dávkování

Vyplachujte si ústa dvakrát denně 15 ml ústní vody po dobu asi 1 minuty a pak vyplivněte. Nepolykejte. Nepřekračujte doporučené dávkování. Používejte jen v ústech.
Pokud se roztok dostane do očí nebo uší, vypláchněte zasažené místo dostatečně vodou. Obsahuje alkohol. Pokud dojde ke spolknutí přípravku dítětem, vyhledejte lékařskou pomoc. Některé zubní pasty mohou snižovat účinek ústní vody CORSODYL 0,1%. Vyplachujte si ústa vodou po dobu 5 minut po vyčištění zubů zubní pastou, než použijete CORSODYL 0,1 %. Ústní vodu CORSODYL 0,1% můžete také používat v jinou denní dobu. U dětí mladších 12 let konzultujte používání nejprve se zubním lékařem. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem.

Prevence

Kontraindikace

Hypersenzitivita na léčivou látku nebo na kteroukoli pomocnou látku.

Složení

Agua, Alcohol, Glycerin, Chlorhexidine Digluconate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,
Aroma, CI 16255. Obsahuje 0,1 % roztok chlorhexidin-diglukonátu.
Údaje o firmě www.gsk.com

Příbalový léták