Celimed Nůžky SI-018Z na kůži—zahnuté, hrotnaté, 9cm

Zdravotnický prostředek

Nůžky na kůži, zahnuté, s hroty, z kvalitního materiálu. Jsou vhodné pro manikúru i pedikúru v domácím i profesionálním prostředí.

Cena vč. DPH
46 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 8595145030668 | Zbozi: 18109460

Popis produktu

Nůžky na kůži, zahnuté, s hroty, z kvalitního materiálu. Jsou vhodné pro manikúru i pedikůru v domácím i profesionálním prostředí.

Užití

Pro individuální/profesionální použití.

Dávkování

Dle potřeby nebo pokynů lékaře.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Pro individuální/profesionální použití.

Poznámka

Společnost CELIMED, s.r.o., byla založena koncem roku 1992 s cílem zpřístupnit zdravotnické techniky nejširší laické i odborné veřejnosti. Za účelem zkvalitnění zákaznických služeb vznikla v roce 1995 kancelář v Brně a dceřiná společnost v
Bratislavě. Našimi zákazníky jsou významné lékárenské velkoobchody, prodejny a distributoři zdravotnických potřeb, lékárny, zdravotnická zařízení i zdravotní pojišťovny.
Cílem naší společnosti je komplexnost a neustálé zvyšování kvality našich služeb v oblasti zdravotnické techniky. Proto naše společnost rozšiřuje nabídku pro stále se rozšiřující klientelu o další komodity, jejichž aktualizovaný přehled naleznete na našich stránkách. Filozofie firmy - nabídnout stejný standard zboží a služeb jako je obvyklý v
EU, který odpovídá stále zvyšujícím požadavkům a současně zaručuje příznivé ceny.
Údaje o firmě
Wwww.celimed.cz www.krevnitlak.cz

Příbalový léták