Bioderma Atoderm Intensive Baume—75 ml

BIODERMA Atoderm Intensive Baume 75 ml je vysoce zklidňující péče pro velmi suchou, podrážděnou a citlivou pokožku se sklonem k atopii (dospělí, děti, kojenci). Výživná a nelepivá textura balzámu s protisvědivým a obnovujícím účinkem.

Cena vč. DPH
389 Kč
Dostupnost
skladem 3 ks


PDK: 3239978 | Zbozi: 18115989

Popis produktu

BIODERMA Atoderm Intensive Baume 75 ml je vysoce zklidňující péče pro velmi suchou, podrážděnou a citlivou pokožku se sklonem k atopii (dospělí, děti, kojenci).
Výživná a nelepivá textura balzámu s protisvědivým a obnovujícím účinkem.

Užití

BIODERMA Atoderm Intensive Baume 75 ml
Závažná a opakující se suchost je charakteristická intenzivním svěděním, chronickým podrážděním, změnami kožní bariéry a množením bakterií (Staphylococcus aureus), které způsobují sekundární infekci.
Inovace od firmy BIODERMA, Atoderm Intensive Baume (balzám), je první protisvědivá a zklidňující péče, která přirozeně a trvale obnovuje zdravou kožní bariéru. Atoderm
Intensive Baume rychle zastavuje svědění a snižuje potřebu škrábání díky obsahu protisvědivých aktivních složek PEA. Je obohacený o zklidňující a čisticí složky, které okamžitě zklidňují podráždění.
Atoderm Intensive Baume trvale obnovuje kožní bariéru díky exkluzivnímu komplexu
Lipigenium© tvořeného biolipidy přirozeně se vyskytujícími v pokožce. Tyto biolipidy jsou dokonale integrované do pokožky a po aplikaci obnovují přirozený ochranný film kůže.
Stimulují produkci lipidů a proteinů (filagrin), které spojují mezibuněčný cement a obnovují zdravou kožní bariéru. Patent Skin Barrier Therapy©* omezuje přilnavost, množení bakterie Staphylococcus aureus a průnik alergenů do pokožky. Oba tyto faktory způsobují suchost pokožky.
Po použití Atoderm Intensive Baume je pokožka čistá, zklidněná a obnovená.
Výživná a nelepivá textura. Každodenní použití. Rychlá absorbce.
Hypoalergenní. Bez parabenů. Bez parfemace. Excelentní tolerance.
Nekomedogenní.

Dávkování

BIODERMA Atoderm Intensive Baume 75 ml
Aplikujte 1-2krát denně na pokožku očištěnou produktem Atoderm Intensive Gel moussant. Může se použít také jako doplňková péče při léčbě imunomodulátory, příp. kortikosteroidy. Na tvář a tělo. Produkt je určený také pro novorozence s výjimkou předčasně narozených dětí.
Pokud suchost přetrvává poraďte se s lékařem.

Příbalový léták