Alpecin Energizer Liguid tonikum—tonikum 200 ml

Posiluje oslabené vlasové kořínky. Zabraňuje dědičnému vypadávání vlasů. Pro každý typ pokožky a vlasů.

Cena vč. DPH
238 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 4008666215109 | Zbozi: 18102839

Popis produktu

Posiluje oslabené vlasové kořínky. Zabraňuje dědičnému vypadávání vlasů. Pro každý typ pokožky a vlasů.

Užití

Díky kombinaci aktivních látek s kofeinovým komplexem udržuje Alpecin vlasové kořínky aktivní a navzdory genetickým dispozicím pomáhá prodloužit jejich růstové fáze.
Každodenní nanesení malého množství Alpecinu after shampoo liguid na vlasovou pokožku Vám zaručí dokonalou ochranu před vypadáváním vlasů. Jeho aktivní látky totiž putují podél vlasu k vlasovým kořínkům, kde působí až 24 hodin. Jsou tedy aplikovány přímo tam, kde je jich zapotřebí.

Dávkování

Ráno a po každém mytí hlavy naneste aplikátorem do ručníkem vysušených vlasů a vmasírujte. Neoplachujte! Nechejte chvíli proschnout a poté pročešte a upravte jako obvykle.

Prevence

Lokální aplikace Alpecinu na pokožku hlavy umožňuje vysoké dávkování bez stresujících dopadů na organizmus. Na pokožce navíc zanechá příjemný pocit jemného brnění.

Fakta

Komplex účinných látek s kofeinem udržuje stálou tvorbu vlasů. U mužů trpících dědičným vypadáváním vlasů pomáhá prodloužit jejich růstové fáze. Alpecin zachovává vlasové kořínky aktivní po celý život a podporuje růst vlasů.

Poznámka

Doporučení: K mytí vlasů používejte šampony Alpecin dle typu Vaší pokožky.
Údaje o firmě www.alpecin.cz

Příbalový léták