Absorpční kalhotky TENA Pants Plus L—boky 100-135cm, savost 1440ml, 10ks

Zdravotnický prostředek

Navlékací absorpční kalhotky TENA Pants jsou určeny pro střední až těžkou inkontinenci. Inovace ConfioFit™ umožňuje diskrétnější a příjemnější nošení. Elastické gumičky zajišťují udržení tvaru. Lze je nosit stejným způsobem jako běžné spodní prádlo.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
nedostupné

PDK: 2994227 | Zbozi: 18106624

Popis produktu

Navlékací absorpční kalhotky TENA Pants jsou určeny pro střední až těžkou inkontinenci. Inovace ConfioFit"“ umožňuje diskrétnější a příjemnější nošení. Elastické gumičky zajišťují udržení tvaru. Lze je nosit stejným způsobem jako běžné spodní prádlo.

Užití

Navlékací absorpční kalhotky TENA Pants jsou určeny pro střední až těžkou inkontinenci. Inovace ConfioFit"“ umožňuje diskrétnější a příjemnější nošení. Elastické gumičky jsou umístěny ve směru délky absorpčního jádra a zajišťují udržení tvaru i při výrazném nasátí tekutiny. Speciální tvarování absorpěního jádra lépe vyhovuje anatomickým potřebám, zajišťuje diskrétnost a pohodlí při nošení. Lze je nosit stejným způsobem jako běžné spodní prádlo.

Dávkování

Doporučená výměna kalhotek dle zdravotního stavu a potřeb pacienta.

Fakta

Technologie ConfioFit"“ umožňuje diskrétnější a příjemnější nošení. Technologie
FeelDry"“ je díky rychlé absorpci moči a vynikajícím retenčním schopnostem zárukou dokonalého pocitu sucha. Prodyšný materiál Air-Dry Layer"“ umožňuje průchod vzduchu, čímž zvyšuje pohodlí uživatele a snižuje výskyt dermatologických potíží. Jednoduché nasazování - jako běžné spodní prádlo.
Vylepšený anatomický tvar a elastický materiál kalhotek zaručuje příjemné, diskrétní a přiléhavé nošení. Ochranné bariérky proti prosáknutí pro maximální bezpečí. Plenkové kalhotky nešustí - zachovávají diskrétnost. Všechny materiály jsou pečlivě posuzovány a dermatologicky testovány.

Příbalový léták