Vivil Multivitamín citr+meduňka 8vit.bez cukru—bonbony 80 g

Multivitamínový drops s příchutí citrónu a meduňky, se sladidly. Je obohacen osmi vitamíny. Doplněk stravy bez cukru. VIVIL je jedním z nejstarších značkových výrobků na německém trhu cukrovinek a značkovým artiklem v oblasti osvěžujících cukrovinek.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
nedostupné

PDK: 2986769 | Zbozi: 18119709

Popis produktu

Multivitamínový drops s příchutí citrónu a meduňky, se sladidly. Je obohacen osmi vitamíny. Doplněk stravy bez cukru. VIVIL je jedním z nejstarších značkových výrobků na německém trhu cukrovinek a značkovým artiklem v oblasti osvěžujících cukrovinek.

Užití

Multivitamínový drops s příchutí citronu a meduňky. Výživové hodnoty ve 100g: energetická hodnota 983 kJ/236 kcal, bílkoviny g, sacharidy 95,5g, tuky Og.
Roku 1903 založil August Můller ve Strasburku firmu A.Můller a vyrobil první mátová cukrátka. Měla nést zvláštní, nezaměnitelné jméno. Z latinského vivere (žít) a z anglického oil (olej) vzniklo dnes mezinárodně známé jméno značky mátových cukrátek
VIVIL. Cukrátka VIVIL se prosadila dokonce i v zámoří, a tak se firma VIVIL rozrostla do úctyhodné velikosti. VIVIL je jedním z nejstarších značkových výrobků na německém trhu cukrovinek a značkovým artiklem v oblasti osvěžujících cukrovinek. VIVIL používá pouze ty nejlepší suroviny: drahocenné mátové oleje (především ze Spojených států), přirozené (a také identické s přírodními) aromatické látky, nejlepší myslitelné náhražky cukru. Pokrok - to znamená pro VIVIL soustavné doplňování poznatků v oblasti fyziologie a výživy, hospodaření se zbožím, tržní politiky, potravinářského práva, techniky a marketingu a jejich konzekventní uvádění do života.

Dávkování

Konzumujte dle chuti a potřeby.

Kontraindikace

Obsahuje zdroj fenylalaninu, nevhodné pro nemocné fenylketonurií.

Vedlejší příznaky

Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Poznámka

Skladujte v suchu a chladu.

Složení

Sladidlo: isomalt, maltitový sirup, okyselující látka: kyselina jablečná, kyselina citrónová, bylinný extrakt, koncentrát citronové šťávy (1,2%), přírodní aromata, kyselina askorbová (vitamin C), citronový olej; náhradní sladidla: acesulfam-K, sukralóza; niacin, vitamin E, panthotenát vápenatý, vitamin B6-pyridoxin hydrochlorid, vitamin B2, biotin, vitamin B12; barvivo: kurkumin.
Údaje o firmě
Firma VIVIL je distributorem cukrovinek se sídlem v německém Offenburgu, které jsou distribuovány do více než 30 zemí světa. Roku 1903 založil August Můller ve Štrasburku firmu A.Můller a vyrobil první mátová cukrátka. Měla nést zvláštní, nezaměnitelné jméno.
Z latinského vivere (žít) a z anglického oil (olej) vzniklo dnes mezinárodně známé jméno značky cukrátek VIVIL. Cukrátka VIVIL se prosadila dokonce i v zámoří, a tak se firma
VIVIL rozrostla do úctyhodné velikosti. 88% obyvatel zná značku VIVIL. Spotřebitelé hodnotí VIVIL jako nejlepší a vedoucí značku mátových výrobků. Stále znovu to potvrzují průzkumy trhu, prováděné čelními instituty. Výrobce - VIVIL A. Můller GmbH a
CO.KG OffenburgDovozce - Spektral s.r.o. tel/fax 271724262

Příbalový léták