Vivil Extra silný mentol + vit.C bez cukru—bonbony 80 g

Mentolový drops bez cukru, s náhradním sladidlem (acesulfam-K a aspartam). S příchutí mentolu - extra silný. Pomáhá k mírnému zklidnění krku a hrdla při kašli a nachlazení. Obsahuje vitamin C 80mg na 100g/ tj. 100% doporučené denní dávky.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
nedostupné

PDK: 2986736 | Zbozi: 18110562

Popis produktu

Mentolový drops bez cukru, s náhradním sladidlem (acesulfam-K a aspartam). S příchutí mentolu - extra silný. Pomáhá k mírnému zklidnění krku a hrdla při kašli a nachlazení.
Obsahuje vitamin C 80mg na 100g/ tj. 100% doporučené denní dávky.

Užití

Roku 1903 založil August Můller ve Štrasburku firmu A.Můller a vyrobil první mátová cukrátka. Měla nést zvláštní, nezaměnitelné jméno. Z latinského vivere (žít) a z anglického oil (olej) vzniklo dnes mezinárodně známé jméno značky mátových cukrátek
VIVIL. Cukrátka VIVIL se prosadila dokonce i v zámoří, a tak se firma VIVIL rozrostla do úctyhodné velikosti. VIVIL je jedním z nejstarších značkových výrobků na německém trhu cukrovinek a značkovým artiklem v oblasti osvěžujících cukrovinek. VIVIL používá pouze ty nejlepší suroviny: drahocenné mátové oleje (především ze Spojených států), přirozené (a také identické s přírodními) aromatické látky, nejlepší myslitelné náhražky cukru. Pokrok - to znamená pro VIVIL soustavné doplňování poznatků v oblasti fyziologie a výživy, hospodaření se zbožím, tržní politiky, potravinářského práva, techniky a marketingu a jejich konzekventní uvádění do života. Výživové hodnoty ve 100g: energetická hodnota 980 kJ/235kcal, bílkoviny g, sacharidy 97,6g, tuky Og.

Dávkování

Dlouhodobě: 2ks denně, krátkodobě lze konzumovat 8-10ks denně.

Kontraindikace

Obsahuje zdroj fenylalaninu, nevhodné pro nemocné fenylketonurií.

Vedlejší příznaky

Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Složení

Isomalt, maltitový sirup, přírodní peprmintový olej (0,15%), přírodní aroma máty peprné, eukalyptový olej, mentol, kyselina askorbová (vitamin C), sladidla: acesulfam-K a aspartam, barvivo E132 (indigotin). Vitamin C 80mg/100g/ tj. 100% doporučené denní dávky.

Příbalový léták