Vivil 23 bylin + Mentol proti kašli bez cukru—bonbony 80 g

Bylinkový drops s náhradním sladidlem, mentolem a 23 bylinami. Doplněk stravy bez cukru. VIVIL je jedním z nejstarších značkových výrobků na německém trhu cukrovinek a značkovým artiklem v oblasti osvěžujících cukrovinek.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
není skladem

PDK: 2986785 | Zbozi: 18108870

Popis produktu

Bylinkový drops s náhradním sladidlem, mentolem a 23 bylinami. Doplněk stravy bez cukru. VÍVIL je jedním z nejstarších značkových výrobků na německém trhu cukrovinek a značkovým artiklem v oblasti osvěžujících cukrovinek.

Užití

Bylinný drops s mentolem a 23 druhy bylin, vhodný proti kašli. Výživové hodnoty ve 100g: energetická hodnota 976 kJ/234 kcal, bílkoviny g, sacharidy 97,2g, tuky Og.
Roku 1903 založil August Můller ve Strasburku firmu A.Můller a vyrobil první mátová cukrátka. Měla nést zvláštní, nezaměnitelné jméno. Z latinského vivere (žít) a z anglického oil (olej) vzniklo dnes mezinárodně známé jméno značky mátových cukrátek
VIVIL. Cukrátka VIVIL se prosadila dokonce i v zámoří, a tak se firma VIVIL rozrostla do úctyhodné velikosti. VIVIL je jedním z nejstarších značkových výrobků na německém trhu cukrovinek a značkovým artiklem v oblasti osvěžujících cukrovinek. VIVIL používá pouze ty nejlepší suroviny: drahocenné mátové oleje (především ze Spojených států), přirozené (a také identické s přírodními) aromatické látky, nejlepší myslitelné náhražky cukru. Pokrok - to znamená pro VIVIL soustavné doplňování poznatků v oblasti fyziologie a výživy, hospodaření se zbožím, tržní politiky, potravinářského práva, techniky a marketingu a jejich konzekventní uvádění do života.

Dávkování

Konzumujte dle chuti a potřeby.

Kontraindikace

Obsahuje zdroj fenylalaninu, nevhodné pro nemocné fenylketonurií.

Vedlejší příznaky

Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Poznámka

Skladujte v suchu a chladu.

Složení

Isomalt, maltitový sirup, bylinný extrakt (1,2%), aroma, eukalyptový olej, mentol; náhradní sladidlo: acesulfam-K, aspartam.
Údaje o firmě
Firma VIVIL je distributorem cukrovinek se sídlem v německém Offenburgu, které jsou distribuovány do více než 30 zemí světa. Roku 1903 založil August Můller ve Štrasburku firmu A.Můller a vyrobil první mátová cukrátka. Měla nést zvláštní, nezaměnitelné jméno.
Z latinského vivere (žít) a z anglického oil (olej) vzniklo dnes mezinárodně známé jméno značky cukrátek VIVIL. Cukrátka VIVIL se prosadila dokonce i v zámoří, a tak se firma
VIVIL rozrostla do úctyhodné velikosti. 88% obyvatel zná značku VIVIL. Spotřebitelé hodnotí VIVIL jako nejlepší a vedoucí značku mátových výrobků. Stále znovu to potvrzují průzkumy trhu, prováděné čelními instituty. Výrobce - VIVIL A. Můller GmbH a
CO.KG Offenburg. Dovozce - Spektral s.r.o. tel/fax 271724262.

Příbalový léták