The Salvat Léčivý čaj—20x 1,0 g

Humánní léčivý přípravek

Leros Thé Salvat léčivý čaj choroby žlučníku a žlučových cest. Je vhodnou součástí jaterní a žlučníkové diety. Podporuje tvorbu a vylučování žluči. Čtěte pozorně příbalový leták.

Cena vč. DPH
60 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8594740486306 | Zbozi: 18100048

Popis produktu

Leros Thé Salvat léčivý čaj choroby žlučníku a žlučových cest. Je vhodnou součástí jaterní a žlučníkové diety. Podporuje tvorbu a vylučování žluči. Čtěte podrobně příbalový leták.

Účinné látky

Agrimoniae herba
Marrubii herba
Boldo folium

Užití

ři chorobách žlučníku a žlučových cest. Je vhodnou součástí jaterní a žlučníkové diety.
Užívat mohou dospělí, mladiství a děti od 10 let. Čajová směs obsahuje hořčiny, silice, třísloviny a flavonoidy, které mají příznivé účinky při poruchách trávení. Podporuje tvorbu a vylučování žluči. Tlumí nadměrnou fermentaci ve střevech a má antibakteriální účinky.

Dávkování

Příprava a dávkování: - sypaná forma: 1 polévková lžíce (5 g) se přelije šálkem (1/4 I) vařící vody a po 15 minutách vyluhování v přikryté nádobě se scedí, čaj se nesmí vařit. Pije se teplý 3x denně půl hodiny před jídlem po doušcích. Připravuje se vždy čerstvý. - nálevové sáčky: 2 nálevové sáčky se přelijí šálkem (1/4 I) vařící vody a po 5-10 minutách vyluhování v přikryté nádobě se vyjmou. Čaj se nesmí vařit. Pije se teplý 3x denně půl hodiny před jídlem po doušcích. Připravuje se vždy čerstvý.

Příznaky

Nadýmání, břišní koliky, křeče, žlučníkové potíže, zácpa.

Kontraindikace

Akutní zánět žlučníku, neprůchodnost žlučových cest, těžké poškození jater, neprůchodnost střev, hnisavý zánět žlučníku, přecitlivělost na některou složku přípravku, nevhodné pro těhotné a kojící žen.

Vedlejší příznaky

Při dodržení doporučeného způsobu dávkování a použití nejsou známy.

Složení

Repíková nať, jablečníková nať, boldovníkový list, smetankový kořen s natí, krušinová kůra, heřmánkový květ, nať máty peprné.

Příbalový léták