Paranit sprej + hřeben + šampon—sprej 100ml + hřeben + 100 ml šampon ZDARMA

Zdravotnický prostředek

Paranit sprej představuje inovativní kompletní léčebnou kůru na odvšivení. Neobsahuje insekticidy, vši si nevytváří resistenci. Paranit šampon je následná péče po použití spreje. Balení obsahje navíc i speciální hřeben na vyčesání vší a hnid.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
nedostupné

PDK: 2548627 | Zbozi: 18104865

Popis produktu

Paranit sprej představuje inovativní kompletní léčebnou kůru na odvšivení. Neobsahuje insekticidy, vši si nevytváří resistenci. Paranit šampon je následná péče po použití spreje. Balení obsahje navíc i speciální hřeben na vyčesání vší a hnid.

Účinné látky

minerální oleje dimethicone parfém

Užití

Unikátní složení bez insekticidů, na bázi lejů z kokosového ořechu a anýzu, má tu vlastnost, že proniká do dýchycích cest vší, které následně umírají na asfyxii (udušení z nedostatku vzduchu) a dehydrataci (odvodnění, vysychání).
Díky popsanému mechanickému působení nehrozí, že by si organismus vší vytvořil na tento přípravek rezistenci.
Paranit obsahuje také esenciální olej z rostliny ylang-ylang, který uklidňuje pokožku podrážděnou působením vší. Přiložený hřeben s tenkými kovovými zuby zaručuje účinné odstranění vajíček.
Přípravek se aplikuje na suché vlasy a nechá se působit 15minut. Důkladně se vmasíruje a vlasy se před umytím důkladně pročešou přiloženým hřebenem k odstranění mrtvých vší a hnid. Poté je třeba vlasy důkladně umýt přiloženým šamponem s kondicionerem. Před použitím si pozorně přečtěte návod.

Dávkování

Pečlivě sprejem poprášit vlasy po celé délce, aby se přípravek dostal na celou plochu kštice. Důkladně se vmasíruje, nechá se 15 minut působit, vlasy se před umytím důkladně pročešou přiloženým hřebenem k odstranění mrtvých vší a hnid. Poté je třeba vlasy důkladně umýt přiloženým šamponem s kondicionerem. Před použitím si pozorně přečtěte návod.

Kontraindikace

Pouze k vnějšímu užití. Nesmí být používán při alergii na některou ze složek.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Složení

Minerální oleje, dimethicone, parfém.
Údaje o firmě
Omega Altermed a.s. je dynamicky se rozvíjející firma zabývající se výrobou a prodejem lékárenské kosmetiky, zdravotnických prostředků a doplňků stravy.
Efektivní rozvoj společnosti garantuje od roku 2008 její začlenění do nadnárodní farmaceutické skupiny Omega Pharma Group, jejíž centrála je situována do belgického
Nazarethu.
Základním jmenovatelem firemní strategie je důraz na vysokou kvalitu a účinnost všech produktů. Díky těmto vlastnostem jsou výrobky žádané nejen na českém trhu, ale také na trzích zahraničních. Značnou pozornost firma věnuje vývoji a inovačnímu programu. V těchto oblastech spolupracuje s renomovanými pracovišti z celého světa. Vysoký důraz na kvalitu a užití sofistikovaných postupů potvrzují certifikáty ISO 9001 a ISO 13485, kterých je firma držitelem.
Omega Altermed a.s. se orientuje převážně na výrobu a distribuci vlastních produktů, v menší míře na kontraktační výrobu. V produktovém portfoliu zaujímají významné postavení vyspělé přípravky na ochranu pokožky začleněné v řadách altermed SUN, altermed Panthenol a altermed Leciderm či kloubní program altermed Mobilin.
Mezi produktové novinky roku 2009 patří tablety pro kontrolu hmotnosti XLtoS, přípravky proti chrápání Silence, Wartner Bradavičník pro snadné odstranění bradavic, Paranit sprej pro hubení vší a hnid, sprej FreeNosal pro každodenní hygienu nosu, hygienický gel
Septivon pro bezpečně čisté ruce či novinka roku 2010 Nailexpert na mykotický onemocnění nehtů.
Prodej produktů je realizován prostřednictvím sítě lékáren, které představují významnou odbornou a informační základnu.
Od června roku 2010 je sídlo společnosti Omega Altermed a.s. v Brně a její slovenské pobočky Omega Altermed s.r.o. v Bratislavě.

Příbalový léták