Násadec č.4 na podpažní berle

Zdravotnický prostředek

Gumový násadec na berle je vyroben z kvalitního a odolného materiálu šedé barvy, vyznačující se vysokou trvanlivostí proti opotřebení.

Cena vč. DPH
32 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8594027312625 | Zbozi: 18101386

Popis produktu

Gumový násadec na berle je vyroben z kvalitního a odolného materiálu šedé barvy, vyznačující se vysokou trvanlivostí proti opotřebení.

Užití

Pryžový násadec je vyroben z kvalitního a odolného materiálu šedé barvy, vyznačující se vysokou trvanlivostí proti opotřebení. Je opatřen kovovým vlisem zabraňujícím poškození pryže ostrou koncovou částí hole nebo berle. Je vhodný pro všechny typy holí a berlí daného průměru.
Alternativně je lze použít jako pryžová násadka k židlím a postelím.
Používá se jako ochrana berlí před opotřebením a zároveň jako protiskluzová ochrana.

Dávkování

Dle potřeby.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Poznámka

Společnost ALFA VITA, s.r.o. od roku 1992 působí na českém zdravotním trhu se zaměřením na distribuci produktů do lékáren, zdravotnických zařízení a obchodních řetězců. Specializuje se na sortiment hygienického zboží, prostředků první pomoci, včetně léčiv a potravinové doplňky. Významnou součástí obchodních aktivit je import a tvorba vlastních produktů pod registrovanými značkami.
Dynamický rozvoj společnosti je charakterizován flexibilností, ekonomickou nezávislostí a hlubokou znalostí českého trhu. Společnost kooperuje s významnými českými producenty, lékárenskými velkoobchody a obchodními řetězci. Se vstupem České
Republiky do Evropské Unie se společnost ALFA VITA, s.r.o. otevírá i obchodním aktivitám v rámci evropského hospodářského společenství.
Údaje o firmě www.alfavita.cz

Příbalový léták