Megafyt Dětský čaj bez kofeinu—20x1,75 g

Čaj je vzhledem k nízkému obsahu kofeinu (nejvýše 0,1 %) určen pro děti od 6 měsíců. Mohou jej používat i ti spotřebitelé, kterým může vysoký obsah kofeinu uškodit (např. lidé vyšších věkových kategorií, lidé trpící nespavostí apod.)

Cena vč. DPH
63 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3155547 | Zbozi: 18113128

Popis produktu

Čaj je vzhledem k nízkému obsahu kofeinu (nejvýše 0,1 %) určen pro děti od 6 měsíců.
Mohou jej používat i ti spotřebitelé, kterým může vysoký obsah kofeinu uškodit (např. lidé vyšších věkových kategorií, lidé trpící nespavostí apod.)

Užití

1nálevový sáček (1,75 g) se přelije 0,25 | vroucí vody a nechá se 3 - 5 min vyluhovat v přikryté nádobě. Nesmí se vařit. Kojencům do 1 roku podávejte čaj přiměřeně teplý. Před konzumací teplotu zkontrolujte. Připravuje se vždy čerstvý, bezprostředně před použitím.
Čaj je nejlépe podávat z hrnečku.

Dávkování

Děti od ukončeného 6. měsíce do 3 let: 1 šálek nápoje denně.
Děti od 3 let: 1 šálek nápoje 2 — 3 x denně. 1 nálevový sáček (1,75 g) přelijte 0,25 | vroucí vody a nechte 3 - 5 min vyluhovat v přikryté nádobě. Nesmí se vařit.
Kojencům do 1 roku podávejte čaj přiměřeně teplý.
Před konzumací teplotu zkontrolujte.
Připravujte vždy čerstvý, bezprostředně před použitím.
Caj je nejlépe podávat z hrnečku.
Údaje o firmě
Hlavním zaměřením společnosti Megafyt Pharma s.r.o. je výroba registrovaných léčivých čajů, čajů a čajových směsí se statutem doplňku stravy nebo potraviny a jejich prodej do lékárenských distribučních sítí. Megafyt Pharma s.r.o., jako jeden z mála výrobců bylinných čajů a bylinných přípravků v České republice, má velkou část svých produktů registrovanou jako léčiva. Pro dosažení této registrace musí veškerá výrobní činnost odpovídat požadavkům správné výrobní praxe. Stejné nároky jsou ve společnosti
Megafyt Pharma s.r.o. uplatňovány i pro produkty řazené do kategorie potravin. Sortiment představuje dnes téměř 100 druhů produktů, které jsou vyráběny podle schválených a osvědčených receptur. Základem všech produktů jsou pečlivě vybírané přírodní suroviny.
Celý proces od vstupu surovin až po prodej v lékárně je průběžně kontrolován pracovníky interních laboratoří, ale i pověřených státních orgánů odpovědných za dodržování standardu farmaceutické výroby a distribuce. www.megafyt-pharma.cz

Příbalový léták