Megafyt Bylinková lékárna Maliník—20x1,5 g

Bylinný čaj Megafyt Bylinková lékárna Maliník 20 nálev z listů maliníku je určen pro přípravu čerstvého čaje. 20 nálevových sáčků v balení.

Cena vč. DPH
47 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2931229 | Zbozi: 18106148

Popis produktu

Bylinný čaj Megafyt Bylinková lékárna Maliník 20 nálev z listů maliníku je určen pro přípravu čerstvého čaje. 20 nálevových sáčků v balení.

Užití

1 nálevový sáček se přelije 250 ml vroucí vody a nechá se 3 min. vyluhovat v přikryté nádobě. Nesmí se vařit. Nálev se připravuje vždy čerstvý, bezprostředně před použitím.

Dávkování

Neuvedeno.

Fakta

www.megafyt-pharma.cz

Složení

Maliníkový list
Údaje o firmě
Jsme součástí mezinárodní skupiny Europlant Group, jejímž hlavním zaměřením je výroba bylinných čajů, bylinných preparátů a fytofarmak a jejich prodej do farmaceutických distribučních sítí.
Megafyt Pharma s.r.o výrobce fytofarmak
V roce 1990 byla založena ve Vraném nad Vltavou společnost MEGAFYT, která byla v roce 1992 transformována do společnosti s ručením omezeným - Megafyt-R spol. s r.o.
Později došlo prostřednictvím jednoho z největších světových zpracovatelů léčivých rostlin, společnosti MARTIN BAUER GmbH, SRN, a company of The Naturenetwork ke vstupu zahraničního kapitálu. 4. ledna 2012 došlo k přejmenování názvu naší společnosti na Megafyt Pharma s.r.o.
Dodatkem "Pharma" chceme zvýraznit naši příslušnost k farmaceutickému trhu, protože jako jeden z mála výrobců čajů v České Republice disponujeme certifikátem SVP (GMP) a část sortimentu čajů máme registrovaný jako léčiva. 9
Firma Megafyt Pharma s.r.o. se řadí mezi největší zpracovatele léčivých rostlin v České republice a úspešně spolupracuje s mnoha zahraničními partnery. Megafyt Pharma s.r.o. jako jeden z mála výrobců bylinných čajů a bylinných přípravků v České republice má velkou část svých produktů registrovánu jako léčiva. Pro dosažení této registrace musí veškerá výrobní činnost odpovídat požadavkům správné výrobní praxe. Suroviny i výrobky jsou pod neustálou kontrolou interní laboratoře i pod kontrolou příslušných státních orgánů. Stejné nároky jsou ve společnosti Megafyt Pharma s.r.o. uplatňovány i pro produkty řazené do kategorie potravin. Sortiment firmy představuje dnes téměř; 100 druhů produktů;, které jsou vyráběny podle schválených a osvědčených receptur. Jsou to především léčivé čaje a čajové směsi, ovocné čaje a další bylinné přípravky.
Europlant s.r.o. distributor fytofarmak
Obchodní firma Europlant s.r.o. byla založena v roce 1997 společne s firmou Europlant
Pflanzenvertriebs GmbH, SRN. Europlant s.r.o. - distributor léčiv, zajišťuje prodej a marketing kompletního sortimentu léčivých čajů, čajových směsí a dalších produktů pod značkou Megafyt na českém a slovenském farmaceutickém trhu. V portfoliu jsou jak výrobky firmy Megafyt Pharma s.r.o., tak i další fytofarmaka a bylinné přípravky sesterských evropských závodů.
Megafyt Pharma obchodní značka
Megafyt je obchodní značka vysoce kvalitních bylinných čajů, přípravků a dalších produktů určených výhradně pro lékárny. Pod touto značkou jsou distribuovány jak produkty výrobní firmy Megafyt Pharma spol. s r.o, tak i výrobky dalších sesterských evropských firem.
Jedná o produkty vysoké farmaceutické kvality, jejichž základem jsou pečlivě vybírané přírodní suroviny. Velká část z nich je registrovaným léčivem, další jsou opatřeny atestem Hlavního hygienika. Na konečný výrobek i samotnou výrobu a skladování takto registrovaných výrobků jsou kladeny ty nejvyšší nároky. Celý proces od vstupu surovin až po prodej v lékárně je průběžně kontrolován pracovníky interních laboratoří, ale i pověřených státních orgánů odpovedných za dodržování standardu farmaceutické výroby a distribuce.

Příbalový léták