Kubík Play šťáva mrk+pomeranč+limetka—0.4 l

Kubík play mrkvovo-ovocný nápoj vyrobený z koncentrátu mrkve a několika druhů ovoce, obohacený vitamíny.

Cena vč. DPH
24 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 5901067472012 | Zbozi: 18114564

Popis produktu

Kubík play mrkvovo-ovocný nápoj vyrobený z koncentrátu mrkve a několika druhů ovoce, obohacený vitamíny.

Účinné látky

Koncentrát mrkve
Ovocné koncentráty
Glukózo-fruktózový sirup

Užití

Kubík připravil novou řadu dětských nápojů Kubík Play. Tyto nápoje jsou baleny v praktické PET obalu unikátní technologií Top Aseptic, která zaručuje, že nápoje neobsahují žádné konzervační látky ani umělá barviva. Speciální membrána v obalu a nízká teplota při plnění výrobku zaručuje jeho výbornou přírodní chuť a vysokou kvalitu.

Dávkování

Před otevřením protřepat a po otevření uchovávat v chladničce a spotřebovat do 24 hodin.

Příznaky

Případný sediment ovocno-zeleninové složky není na závadu.

Prevence

Chraňte před přímým slunečním světlem.

Fakta

Společnost Maspex - Walmark, s.r.o. patří na českém trhu mezi leadry v prodeji nealkoholických nápojů, a to zejména ovocných nápojů, nektarů a 100% džusů. Mezi hlavní značky patří Relax, Relax Fitness, pro děti pak Figo, Kubík, dále například Original
River, Caprio, Carotella, Senza, Márka atd. Kromě klasických nápojů se zabývá také distribucí instatních produktů - jako jsou Cappucina La Festa, káva 3v1, smetana do kávy Coffeeta a mnoho dalších. Mezi zajímavosti patří např. Horké čokolády La Festa s příchutí banán, marzipán a pistácie, které jsou ve své kategorii zcela unikátní. Distribuce je zajištěna přes některé obchodní řetězce, vybrané velkoobchody a maloobchody. Ve společnosti je trvale zaměstnaných cca 70 lidí.

Poznámka

Kubík Play je unikátní řada dětských nápojů v PET balení o objemu 0,4L s 20% ovocným podílem, které jsou jedinečné svou technologií výroby, která je tzv. TOP
ASEPTIC, tzn, že jsou bez přídavku umělých barviv a konzervačních látek. Na trhu není obdobný výrobek, neboť prakticky všechny dětské nápoje obsahují konzervační látky.
Ideální je také svým balením, neboť vyhovuje mladým teenagerům - 0,3 je málo, „5 je moc, a proto je tady Kubík Play 0,4L.
Údaje o firmě www.maspex.cz

Příbalový léták