Koňská mast forte hřejivá—250 ml

Bylinný hřejivý gel, proti bolestem kloubů, svalů, šlach a páteře. Obsahuje 25 druhů bylinných a rostlinných extraktů, které pomáhají při potížích spojených s artritidou, revmatickými stavy, záněty šlach, otoky kloubů a při ischiatických obtížích.

Cena vč. DPH
249 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 7640133070469 | Zbozi: 18103162

Popis produktu

Bylinný hřejivý gel, proti bolestem kloubů, svalů, šlach a páteře. Obsahuje 25 druhů bylinných a rostlinných extraktů, které pomáhají při potížích spojených s artritidou, revmatickými stavy, záněty šlach, otoky kloubů a při ischiatických obtížích.

Účinné látky

Aescin
Allantoin
Třísloviny

Užití

KONSKÁ MAST FORTE - hřejivá je vyrobena z 25 druhů léčivých bylin. Některé z těchto bylin obsahují látky o kterých je známo, že ulevují při bolestech kloubů, svalů, páteře a pomáhají při potížích spojených s artritidou, revmatickými stavy, záněty šlach, otoky kloubů a při ischiatických obtížích. Tato kompozice má zahřívací efekt, a proto je vhodná především pro preventivní prohřátí pohybového aparátu před fyzickou zátěží. Pro dosažení maximálního účinku byly v této receptuře použity vysoké podíly a koncentrace extraktů, zejména těchto rostlin: * KAŠTAN KOŇSKÝ - obsahuje účinné látky aescin, třísloviny a flavonoidní glykosidy.
Tyto složky se podílí na zvyšování elasticity cévních stěn, zvyšují oběhovou rychlost, žilní odtok a zabraňují tvorbě otoků. Proto jsou osvědčeným prostředkem na křečové žíly.
Mají také výrazný protizánětlivý a hojivý účinek na klouby, svaly a šlachy. * KOSTIVAL LEKAŘSKÝ - hlavní léčivou složkou je alantoin, který podporuje regeneraci kostí, kloubů a chrupavek. Účinně potlačuje záněty, urychluje 'obnovu buněk a odstraňuje svalovou únavu. Výrazně také napomáhá při řešení poúrazových stavů jako jsou zlomeniny, vykloubení a pohmožděniny. * JALOVEC OBECNÝ - aktivuje lymfatický systém, čímž napomáhá odstraňovat ze svalů toxické látky. Účinně působí proti křečím a urychluje regeneraci svalů. Vykazuje též příznivé účinky při dně a revmatizmu.
ZPŮSOB POUŽITÍ: Po nanesení na postižené místo zcela Vvmasírujte takové množství gelu, jaké pokožka absorbuje. Pro zvýšení účinnosti je možno použít zábal se silnou vrstvou gelu.

Dávkování

Vmasírujte takové množství gelu, jaké pokožka absorbuje. Při použití na křečové žíly tyto nemasírujte, ale pouze zlehka potírejte!

Kontraindikace

Určeno pro zevní užití. Zabraňte vniknutí do očí.

Vedlejší příznaky

Vzácně se může vyskytnout alergická reakce na některou z bio-aktivních složek přípravku. Velmi intenzivní zarudnutí pokožky je však přirozené a je projevem žádoucího prokrvení.

Příbalový léták