Jamieson Omega-3 Kids Gummies želatinové pastilky—60 ks

Želatinové pastilky ve tvaru rybiček s přírodní lahodnou příchutí tropického ovoce - jahodovou, banánovou, citrónovou a pomerančovou.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
nedostupné

PDK: 3011088 | Zbozi: 18114255

Popis produktu

Zelatinové pastilky ve tvaru rybiček s přírodní lahodnou příchutí tropického ovoce - jahodovou, banánovou, citrónovou a pomerančovou.

Užití

Zdroj omega-3 mastných kyselin s obsahem vysoce kvalitní a čisté kyseliny dokosahexaenové (DHA) a kyseliny eikosapentaenové (EPA). Zelatinové pastilky ve tvaru rybiček s přírodní lahodnou příchutí tropického ovoce (jahodovou, banánovou, pomerančovou, broskvovou a zelené jablko). Obsahují výlučně přírodní barviva a příchutě, bez aspartamu a konzervantů.

Dávkování

Dětem od 3 let se doporučuje 1-4 pastilky denně po jídle.

Fakta

Jamieson je zárukou kvality, čistoty a účinnosti. Již od roku 1922 společnost Jamieson
Laboratories získává uznání za inovaci a kvalitu vyráběných přírodních vitamínů a výživových doplňků. Díky použití vysoce kvalitních technologií a kontrolních testů nejčistší a nejefektivnější výrobu přírodních výživových doplňků.

Poznámka

Společnost Jamieson se zaobírá výrobou vitamínů a výživových doplňků už od roku 1922. Výsledkem její dlouho roční systematické práce je více než 220 výživových doplňků. Při jejich výrobě používá ty nejkvalitnější ověřené suroviny od celosvětové sítě dodavatelů přírodních surovin z nejčistějších zdrojů naší planety. Výrobní protokol 360
Pure - 360 patentovaných výrobních postupů a testů kvality na každém stupni, je zárukou kvality a čistoty výživových doplňků; malé výrobní šarže zabezpečují jejich maximální čerstvost.
Firma Jamieson Laboratories věří, že jen získávání surovin z čistých a ověřených přírodních zdrojů, je ta správná volba pro zachování kvality přírodních vitamínů a doplňků výživy. Krédem firmy je, co je dobré pro vás, mělo by být dobré pro celou planetu. Každý z oblíbených produktů firmy Jamieson se vyrábí z čistých kvalitních přírodních surovin od celosvětové sítě dodavatelů. Maximální aktivita a biologická dostupnost účinných látek zabezpečuje 360 patentovaných výrobních postupů a testů kvality.

Složení

Každá pastilka obsahuje: Rybí olej (z tuňáka) 113,5 mg, Omega-3 mastné kyseliny 35 mg, (získané z 60 mg čistého molekulárně destilovaného oleje ze sardinek), z toho: EPA (Eikosapentaénová kyselina) 5 mg, DHA (Dokosahexaénová kyselina) 25 mg.

Příbalový léták