Daylong kids SPF 30—200 ml

Daylong kids SPF 30—200 ml

Přípravek Daylong kids SPF30 je určen na ochranu citlivé dětské pokožky před slunečním zářením UVA i UVB a je voděodolný.

Cena vč. DPH
554 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 3623858 | Zbozi: 18138503

Popis produktu

Přípravek Daylong kids SPF30 je určen na ochranu citlivé dětské pokožky před slunečním zářením UVA i UVB a je voděodolný.

Užití

Lipozomální lotio - chrání citlivou dětskou pokožku před slunečním zářením. Extrémně odolné vůči vodě, fotostabilní, temostabilní a bez parfemace.

Dávkování

Přípravek rovnoměrně rozetřete na pokožku, kterou budete vystavovat slunci minimálně 20 minut před pobytem na slunci.

Fakta

Ochranný faktor je označován písmeny SPF (sun protection factor). Jeho velikost byste si měli vybírat podle toho, jaký představujete fototyp a kde se budete opalovat.
Vysokým faktorem by se také měla mazat mateřská znaménka a choulostivé části těla, třeba uši, nos, kůže kolem očí, nárty a ramena. Také k moři a na hory je dobré zvolit vyšší faktor, než jaký používáte ve městě nebo u vody v mírných klimatických podmínkách. S každými 300 metry nadmořské výšky roste intenzita UVB záření o čtyři procenta.
Krém musí chránit proti UVA i UVB záření. Zatímco UVB záření proniká do horních vrstev pokožky, UVA paprsky pronikají hlouběji, a proto mohou kůži více poškozovat.
Ultrafialové paprsky UVA dopadají na tělo rovnoměrně po celý den a procházejí také běžným sklem.
UVB paprsky jsou nejsilnější mezi 11. a 15. hodinou, není tedy vhodné se v této době vystavovat přímému slunečnímu záření. Číslo faktoru označuje jen ochranu proti paprskům UVB, proto dbejte na to, aby na opalovacím prostředku bylo uvedeno, že chrání i proti UVA záření.

Příbalový léták