Apotheke Dětský čaj BIO bylinný—20x1,5 g

Dětský bylinný čaj v BIO kvalitě, porcovaný v nálevových sáčcích, určený na běžné pití pro děti již od 4. měsíce věku. Doplněk stravy.

Cena vč. DPH
41 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3648087 | Zbozi: 18126897

Popis produktu

Dětský bylinný čaj v BIO kvalitě, porcovaný v nálevových sáčcích, určený na běžné pití pro děti již od 4. měsíce věku. Doplněk stravy.

Užití

Tento bylinný čaj je určený pro běžné pití. Šípek obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty a pomáhá posilovat obranyschopnost. Dobromysl se tradičně používá k podpoře zažívání. Složení čaje bylo schváleno Českou pediatrickou společností, je vhodné pro děti od ukončeného 4. měsíce.

Dávkování

2 až 3 šálky za den.

Fakta

V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte ho kojencům z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hmeček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšení kazivosti zubů. Maximální dávka cukru na 1 hrnek (250 ml vody) je 12,5 g (max. 5 g/100 ml).

Poznámka

Určeno pro děti od ukončeného 4. měsíce. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení

Bio ostružina list (Folium rubi fruticosi) 30%, bio jablko plod (Fructus mali dom) 20%, bio dobromysl nať (Herba origani) 20%, bio malina list (Folium rubi idaei) 15%, bio šípek plod (Fructus cynosbati) 15%.
Údaje o firmě www.apotheke.cz

Příbalový léták