Alpa Francovka—1000 ml

Lihový roztok silic, některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.), ale i dalších aromatických látek.

Cena vč. DPH
214 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8594001771448 | Zbozi: 18100169

Popis produktu

Lihový roztok silic, některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.), ale i dalších aromatických látek.

Užití

Osvědčený domácí prostředek ke zmírnění řady nepříjemných bolestí při kloubním a svalovém revmatismu, při chorobách z nachlazení, při odstranění celkové únavy po mimořádné zátěži organismu, po tělesné námaze nebo sportovních výkonech. Je vítanou pomocí i pro nemocné upoutané delší dobu na lůžko, u nichž zabraňuje vzniku proleženin.

Dávkování

Dle potřeby.

Fakta

Jestli jste si mysleli, že francovka ALPA je jen pro sportovce, hodně jste tuhle zázračnou vodičku podcenili! Počítejte s námi. Pomáhá po mimořádné fyzické zátěži, ať už jde o sekání dřeva na chatě či malování bytu ve městě. Vyplatí se přibalit ji, když cestujete, protože uleví svalům při horské tůře i tělu zdřevěnělému po 12hodinovém řízení auta k moři. Látky obsažené ve francovce ALPA mají také hojivé a dezinfekční účinky, které vyvolávají uvolnění a osvěžení pokožky, zmírňují bolesti hlavy, kloubů, ulevují při chřipce a nachlazení. Proto lze francovku ALPA použít i na ošetření drobných oděrek nebo hmyzích štípnutí.
A můžete si ji kápnout i do koupele, kde uleví tělu i mysli! Takže ať doma, či na cestách, vyplatí se mít Alpu po ruce. Všestrannější ošetřovatelku byste těžko hledali.

Poznámka

Tradice se značkou ALPA
Máme-li hovořit o Alpě, musíme se na úvod podívat do historie. Neboť značka ALPA, a především francovka této značky, je již téměř sto let zcela přirozenou součástí našeho života.
Píše se rok 1805. Napoleonovi vojáci opouštějí obsazenou Vídeň a zanechávají po sobě několik sudů nápoje s výraznou, ostře aromatickou vůní-francouzským koňakem.
Vídeňáci, mající v oblibě svá sladká vína, nepřišli této francouzské národní specialitě na chuť. A pak objevili příjemný pocit a osvěžující účinky při vtírání do kůže. Prázdné sudy pak posloužily pro přípravu alkoholového extraktu z různých bylin podle vlastní fantazie a začali jej nazývat francovkou.
Francovka pod značkou ALPA se poprvé spotřebitelům představila již v roce 1913. Ve stejném roce byla rovněž zaregistrována ochranná známka ALPA. Naše společnost vyrábí francovku podle původní osvědčené receptury dodnes. Stejně jako je charakteristická vysoká kvalita naší francovky, je typický i obal, ve kterém se s ní spotřebitel tradičně setkává.
Základem receptury francovky je alkoholický roztok éterických olejů, silic, vonných látek bylin a přírodního mentolu. Francovka ALPA představuje jejich optimální kombinaci, která je výsledkem pečlivé a citlivé práce autorů naší jedinečné receptury. Právě tato pozomost, která je v průběhu celého procesu výroby věnována vysoké kvalitě dává naší francovce vlastnosti umožňující oslovit i dnešního náročného spotřebitele. Jde především o dezinfekční a antiseptické účinky, příjemný chladivý efekt, podporu zdravého prokrvení kůže atd.. Francovka ALPA je určena k zevnímu použití, ke vtírání do pokožky, k masážím, jako přísada ke koupelím jak celkovým, tak i ke koupelím nohou.
Rada francovek je dále rozšiřována o další výrobky na podobné bázi. Jde především o masážní krémy, gely a emulze. Nové zákazníky si v poslední době naše značka nachází stále častěji rovněž za hranicemi naší země.
Historie společnosti ALPA je historií stabilní a prosperující společnosti. Obliba značky
ALPA přetrvala dlouhá desetiletí. Po předválečné etapě výroby v Brně se závod v roce 1948 přestěhoval do Velkého Meziříčí. V roce 1994 proběhla privatizace a společnost
ALPA je dnes moderním a perspektivním podnikem. Vlastnictví tradiční české značky a téměř sto let trvající spokojenost našich zákazníků je nejcennějším klenotem, který zdobí značku ALPA.
Údaje o firmě www.alpa.cz

Příbalový léták