Indikační pH papírky—100 ks

Indikační pH papírky—100 ks

Indikátorové pH papírky s rozsahem měření pH 4,0 - 7,5 jsou vhodné pro orientační měření pH. 100 ks v balení.

Cena vč. DPH
272 Kč
Dostupnost
skladem 2 ks


PDK: 3337004 | Zbozi: 18122842

Popis produktu

Indikátorové pH papírky s rozsahem měření pH 4,0 - 7,5 jsou vhodné pro orientační měření pH. 100 ks v balení.

Užití

Indikátorové pH papírky s rozsahem měření pH 4,0 - 7,5 jsou vhodné pro orientační měření pH, např. při zjišťování kyselosti organismu a následné úpravě stravovacího režimu. Na 1 diagnostiku použít jeden papírek.

Dávkování

Indikační papírek vložte do proudu moči na 2 sekundy, setřeste od zbytku tekutiny.
Měření doporučujeme provozovat ráno na lačno. Papírek přiložte k barevné škále stupnice do 40 sekund zatímco moč neuschne a porovnejte své pH. Skladovat v originálním obalu, v suchu, nevystavovat slunečnímu záření, vlivu kyselin nebo alkalických plynů a výparů.

Fakta

Každý papírek je dostatečně dlouhý. Indikátorové plochy jsou umístěny až na spodním okraji a uživatel je tak chráněn před postříkáním zkoušenou kapalinou. Pro zvýšení přesnosti při odečítání hodnot pH jsou papírky vybaveny dvěma ověřovacích plochami.
To umožňuje snadné a rychlé stanovení hladiny pH testované kapaliny. Balení dále obsahuje dvouřadé srovnávací barevnou stupnici s jasně odlišitelnými kombinacemi pro dané hodnoty pH. V konečném výsledku tyto papírky poskytují indikaci pH testované kapaliny rychle, přesně a efektivně z hlediska nákladů.

Složení

100 ks indikačných papírku
Údaje o firmě www.kompavacz.cz

Příbalový léták