Bioderma Sébium Pore Refiner

Sébium Pore Refiner - aktivní sérum na okamžité stažení kožních pórů mastné nebo smíšené pokožky. Zlepšuje vzhled pokožky a její čistotu. Patentovaný komplex Fluidactiv zároveň ovlivňuje tvorbu kožního mazu a tím zabraňuje ucpávání pórů.

Cena vč. DPH
429 Kč
Dostupnost
skladem 7 ks


PDK: 3401361353625 | Zbozi: 18106385

Popis produktu

Sébium Pore Refiner - aktivní sérum na okamžité stažení kožních pórů mastné nebo smíšené pokožky. Zlepšuje vzhled pokožky a její čistotu. Patentovaný komplex
Fluidactiv zároveň ovlivňuje tvorbu kožního mazu a tím zabraňuje ucpávání pórů.

Užití

Sébium Pore Refiner - aktivní sérum, které okamžitě stahuje kožní póry, ty se stávají méně viditelné. Zlepšuje vzhled pokožky a její čistotu. Patentovaný komplex Fluidactiv zároveň ovlivňuje tvorbu kožního mazu a tím zabraňuje ucpávání pórů. Učinné látky
Sébium Pore Refiner čistí pokožku a antioxidanty zachovávají její přirozený lesk. Lehká gelovo-krémová textura se snadno roztírá a na pokožce zanechává příjemný pocit. Je vhodný i jako podklad pod make-up.

Dávkování

Sébium Pore Refiner používejte jednou až dvakrát denně nebo podle potřeby. Sérum je také možné použít před aplikací denního krému - Sébium Hydra nebo Sébium MAT. Dále pouze na T-zónu u smíšené pokožky nebo na celou tvář u mastné pokožky.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Příbalový léták